• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,022
Pikët
83
Vendndodhja
philadelphia
Mos ma shaj Sarribollen, se merzitet @SystemA

Trajner pa gjak,

Hoqi gjithe luftetaret nga Juvja, dhe e gjuan penalltine njefare Danilo, pasi e ka humbur te paren...

Edhe Ibrahimi qe ka lujt me Partizanin, do e gjuante me mire..
Nuk me ka pelqy aspak ky Sarrapalla. Ekipi nuk ka as vendosjen e duhur e as organizator. Loje kot nji e dy e kthe topin prapa.As nje gjuajtje ne porte.Loje e merzitshme. Nuk e fitojne dot kampionatin maje men po nuk doli Lazio kampion, nese do vazhdojne me kete zvarritje si kjo qe treguan me Napolin.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
12,533
Pikët
113
Nuk me ka pelqy aspak ky Sarrapalla. Ekipi nuk ka as vendosjen e duhur e as organizator. Loje kot nji e dy e kthe topin prapa.As nje gjuajtje ne porte.Loje e merzitshme. Nuk e fitojne dot kampionatin maje men po nuk doli Lazio kampion, nese do vazhdojne me kete zvarritje si kjo qe treguan me Napolin.
Shkoj mori nje Rabiot, qe ska idene ca eshte futbolli, hoqi Emre Can nje luftetar, pak budall por luftetAr.

Hoqi Manzukic, qe dha shpirtin per Juven 4 vjet, per "Te dashuren" e tij Higuain,...

Mori nje mbrojtes te djathte si Danilo, qe edhe me Kuksin sdo ishte titullar,..

Po se ka dajin ai, e kane drejtuaesit qe hoqen dote nga Italianet...
 

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,022
Pikët
83
Vendndodhja
philadelphia
Shkoj mori nje Rabiot, qe ska idene ca eshte futbolli, hoqi Emre Can nje luftetar, pak budall por luftetAr.

Hoqi Manzukic, qe dha shpirtin per Juven 4 vjet, per "Te dashuren" e tij Higuain,...

Mori nje mbrojtes te djathte si Danilo, qe edhe me Kuksin sdo ishte titullar,..

Po se ka dajin ai, e kane drejtuaesit qe hoqen dote nga Italianet...
Fiks e ke thene,nuk e di ku i gje ca lojtare te hutum,pa lidhje. Nuk pashe nje ndeshje te hajrit me kete trajner
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Shkoj mori nje Rabiot, qe ska idene ca eshte futbolli, hoqi Emre Can nje luftetar, pak budall por luftetAr.

Hoqi Manzukic, qe dha shpirtin per Juven 4 vjet, per "Te dashuren" e tij Higuain,...

Mori nje mbrojtes te djathte si Danilo, qe edhe me Kuksin sdo ishte titullar,..

Po se ka dajin ai, e kane drejtuaesit qe hoqen dote nga Italianet...
Udheheqesit kane fajin me thone te drejten!!!
Faji i TYRE qe....1 DEKADE=rrini URTE....-qesh--qesh--qesh-
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Nuk do i ofendoj me LANGARAQET e series se ZHULIS...
Fuksat e Interit...shpresojme dhe besojme te marrim titullin!!!
Dhe kjo MUA me SHKATERRON skalpin se nervat me jane MBARUAR.
PS...qfar gollash NEP.
FAZIT...sdu une love VDEKSA tifoza KOT.
Do na e ....hajnojne.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Bernardeschi sta bene mentalmente e fisicamente.
Douglas Costa in questo momento meriterebbe di giocare dall'inizio, però con le squadre stanche diventa un'arma ................vdekjeDHENESE.
Dybala e Ronaldo? Giocano più vicini e possono cercare più spesso lo scambio in velocità.

FAZITI apo REZULTATI = 4-0.
Nostalgjia.........
Perfundimi....TASH per bazena.
Ale e FORZA JUVE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Isha shume i frymezuar por ky arbitri me SHKATERROI nervat.
Penalltia ishte apo sishte,por te verdhe???
Juve GORET apo kushurirat ...RRINI URTE.
De LIGHT eshte=BETON.
FORZA JUVE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
12,533
Pikët
113
Isha shume i frymezuar por ky arbitri me SHKATERROI nervat.
Penalltia ishte apo sishte,por te verdhe???
Juve GORET apo kushurirat ...RRINI URTE.
De LIGHT eshte=BETON.
FORZA JUVE.
Ne te vertet sh sumkim, Massa ne sgabohem,..

I dha te verdhe dybales, qe mos qiste ate jevgun italian nga Napoli, te torinos me te kuqe.

Penalltia sqe se i ra ne bole, ne fillim pastaj ne dore...

Sjepte asnje faull kunder torinos...

Ate bernadeskin, pse sja jepni patllixhonit, te luj me solomonin?

Nje lojtar ka fitu juvja kete vit, urugajanin..
 
Last edited:

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Ne te vertet sh sumkim, Massa ne sgabohem,..

I dha te vershe dybales, qe mos qiste ate jevgun italian nga Napoli, te torinos me te kuqe.

Penalltia sqe se i ra ne bole, ne fillim pastaj ne dore...

Sjepte asnje faull kunder torinos...

Ate bernadeskin, pse sja jepni patllixhonit, te luj me solomonin?

Nje lojtar ka fitu juvja kete vit, urugajanin..
Po deshe....mos diskuto me MUA per JUVEN.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Ne te vertet sh sumkim, Massa ne sgabohem,..

I dha te verdhe dybales, qe mos qiste ate jevgun italian nga Napoli, te torinos me te kuqe.

Penalltia sqe se i ra ne bole, ne fillim pastaj ne dore...

Sjepte asnje faull kunder torinos...

Ate bernadeskin, pse sja jepni patllixhonit, te luj me solomonin?

Nje lojtar ka fitu juvja kete vit, urugajanin..
E ...PARA RONALDO eshte....EGOIST ne KULM.
AGRE.
PS....QELBANIKET llapin....pensionist.
Ja SHTOJ te ARDHURAT + 30 MILION si GAZHE.
GRANDE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Komentatori gjerman...PORTIERI ne ndeshjen 648-te si ne te PAREN.
GRANDIOS(AI dhe jo une)qe nuk jepet ne video.
PAOLO....CORASON DYBALA....FEIN si e THITH topin.
Ronaldo...CR7,semuret po nuk SHENOI.
Danke...............SEHR.
FORZA JUVE.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,270
Pikët
113
Benooo...
Qfar do?
E kemi ble neve arbitrin?
Shqiptaret jane LOQE nga natyra.
Danke.
Laku noc.
 
Top