• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
17,933
Pikët
113
Urime Beno!
Tashi duhet mbledhim forcat per ne Champions, ishalla po e kalojme Lyon iher se pastaj behet interesante me tek ndeshje. :D
Ekipin e keni te mire, amo dyshoj ne aftesit e trenerit, nuk i pershtatet Juventusit.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,174
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Ekipin e keni te mire, amo dyshoj ne aftesit e trenerit, nuk i pershtatet Juventusit.
E vertete eshte kjo pjesa e trajnerit ama kemi dhe goxha ne organike. Mesfusha kete vit ka tregu shume luhatje. Ne sulm na mungon nje sulmues zone, Higuain ka pasur probleme. Gjithashtu edhe Douglad Costa e Bernardeschi skane dhene gje kete vitm
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
17,933
Pikët
113
E vertete eshte kjo pjesa e trajnerit ama kemi dhe goxha ne organike. Mesfusha kete vit ka tregu shume luhatje. Ne sulm na mungon nje sulmues zone, Higuain ka pasur probleme. Gjithashtu edhe Douglad Costa e Bernardeschi skane dhene gje kete vitm
Gabim ka bete Juventusi qe pat leshu Komanin, nje super lojtar, i nevojiten disa perforcime, amo filozofia e Juventusit nuk i shkon ketyre trenereve te fundit qe ka pas Juve.
 

Venom

Chill
Anëtar
May 16, 2018
Postime
7,174
Pikët
113
Vendndodhja
Albania
Gabim ka bete Juventusi qe pat leshu Komanin, nje super lojtar, i nevojiten disa perforcime, amo filozofia e Juventusit nuk i shkon ketyre trenereve te fundit qe ka pas Juve.
Seshte naigje ai jo, nuk eshte stabel. Ashtu duket dhe Douglas Costa kur eshte ne forme po ce do qe me shume demtohet se luan.
 

Ragnar

Real Madrid
Anëtar
Mar 8, 2013
Postime
17,933
Pikët
113
Seshte naigje ai jo, nuk eshte stabel. Ashtu duket dhe Douglas Costa kur eshte ne forme po ce do qe me shume demtohet se luan.
Po ta kishe ne dor ti, tri transferime mi be, cilat i kishe marr, vetem mos kalo ne ekzagjerim me thene Mbapen se per Juventusin eshte shume i shtrenjet.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Duhet me i besu Ronaldos shume. Me egon qe ka ai sdo donte kurre me mungu ne final 8 qe zhvillohet ne Portugali.
Ishalla po na rekuperohet edhe Dybala se na ben shume pune.
PIKERISHT.RONALDO ka EGO...POSITIVE.
Plus CORAZON edhe....HOLLANDEZIN.
3 LOJTARET me te FORTE i kemi NE.
FORZA JUVE.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,441
Pikët
113
Pa cuore....DEKADE.
Deri vjet kishe mister, no good,..Qielini, me hundshkab-skenderbejane, qe sivjet ka lujt 3 gjysma ndeshjesh,..
Kishe marre nje mesfushor, te fuçishem per te zevendesu kedira matuidi, nje turkelhamdyrrilah, xherman, qe e shite per dy pare spec, te dortmun di,..nje barzal, tani me ke lu?

Me danilaon, deqiljon, alek sandron, etj, etj,..
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Deri vjet kishe mister, no good,..Qielini, me hundshkab-skenderbejane, qe sivjet ka lujt 3 gjysma ndeshjesh,..
Kishe marre nje mesfushor, te fuçishem per te zevendesu kedira matuidi, nje turkelhamdyrrilah, xherman, qe e shite per dy pare spec, te dortmun di,..nje barzal, tani me ke lu?

Me danilaon, deqiljon, alek sandron, etj, etj,..
Danilo eshte lojtar i thjeshte.
Francezi i kalon te gjithe.
Pyet juristen nga scutari per me tej.
Danke.
 

doganieri

V.I.P
Anëtar
Jan 3, 2013
Postime
14,441
Pikët
113
Danilo eshte lojtar i thjeshte.
Francezi i kalon te gjithe.
Pyet juristen nga scutari per me tej.
Danke.
Por jo nje mbrojtes qe kushton 45 milione a me shume. Me shume gjak, kishte Sturaro, kasapi dhe Rincon-Lemina, se kto mesfushoret e sotem te Xhuventusit?

Pastaj ate R(r)u Gani(un), pse se falni te Laci, se edhe sot golat te ai i ngrenet,..;)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
51,830
Pikët
113
Por jo nje mbrojtes qe kushton 45 milione a me shume. Me shume gjak, kishte Sturaro, kasapi dhe Rincon-Lemina, se kto mesfushoret e sotem te Xhuventusit?

Pastaj ate R(r)u Gani(un), pse se falni te Laci, se edhe sot golat te ai i ngrenet,..;)
Pergezo KAMPIONET dhe....okay.
 
Top