• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Juventus - FC

Status
Temë e mbyllur.

Geri

half man, half amazing
Staff member
Morning Star
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
2,712
Pikët
113
Vendndodhja
Tirane
Ktu eshte vendi i te gjithe fansave te "zonjes se vjeter" :cool:

 

patrokli

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
155
Pikët
0
edhe un me juven jam ne itali dhe me behet qejfi qe keni hap tem apostafat vetem per tifozat e juves:)
 

ToNi

Super Anëtar
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
95
Pikët
33
Vendndodhja
41.1533° N, 20.1683° E
Re: Vetem Ultras Juventine !!!

Juveeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem Ultras Juventine !!!

KEMI portierin e SHEKULLIT
KEMI mbrojtjen me te forte ne BOTE.
Mesfushen nga me te fortat ne BOTE.
Do e qerrojme kete vucicic,Loriente garant
Dhe po erdhi Benzema,ju tocat e Interit dhe Barbaskonit 30 pike para!
Viti i trete,quhet cikel!
GRANDE JUVENTUS.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem Ultras Juventine !!!

Edhe NE kundershtarit KORREKT i urojme:
Pension te mbare....dhe faleminderit ZOTERIA e juaj.
http://www.calciomercato.com/juventus/juventus-comunicato-sull-addio-di-ferguson-609851

PS: keto fjale magjike besoj une, ja u nguli ne tru lojtareve te tij mbas nje ndeshjeje kur mua nuk (fatmiresisht) me ra pushim zemre.

PS: kam frike se do na vjedhin Conten????
Per kete e kishte fjalen SIR Mel Gibson
http://www.youtube.com/watch?v=gMqNlnKkIRw

PS: Dubceku mungonte ne finale se berluscat u merrnin me Sale Berishen tocin.
FORZA JUVENTUS
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem Ultras Juventine !!!

Conte eshte bere egoist.Vucinic e kisha shitur me kohe,sot me shkelma jashte.Fut Lorienten,nje cros dhe maroi.
Por Conte duhet te vej frisure te re.
GRANDE POGBA.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem Ultras Juventine !!!

Nejse.....ku jane keta tifozat e juves apo derdellesin ne forumin e pisit!
Ska aty.
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,477
Pikët
113
Përgjigje e: Vetem Ultras Juventine !!!

Jemi kot.
Me nje pike dale i kenaqur.
Sulmi eshte kancer....fatkeqesisht
 
Status
Temë e mbyllur.
Top