• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këmbët e gjata të Julia Roberts në plan të parë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Julia Roberts dhe kolegu i saj spanjoll, aktori Javier Bardem, janë shfaqur së bashku me regjisorin Ryan Murphy duke u fotografuar si pjesë e promovimit të komedisë romantike “Eat Pray Love” në San Sebastian.
Julia ka shkëlqyer në xhaketën e dizajneres Stella McCartney, të cilën e ka ngritur me shtesa të modës: vathët e shtëpisë së modës Jamie Wolf dhe byzylykun e dizajneres Ranja Khan. Me flokët e kapura lart dhe e fshehur nën syzet e mëdha të diellit, megjithatë ka vendosur të tregojë këmbët e gjata dhe të holla në pantallonat e shkurtër. Për dozën e glamurit meritë kanë edhe takat e larta që të marrin mendjen. Paparazzit e kanë lënë pas dore pjesën tjetër të ekipit të filmit duke u përqendruar vetëm në të.
 
Top