• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këngë për Bekim Fehmiun

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113

Këngëtari Hekuran Krasniqi, ka bërë të ditur se ai në bashkëpunim me Linda Halimin dhe Korab Kallaba kanë realizuar një këngë për të ndjerin Bekim Fehmiu. Teksti i kësaj kënge është shkruar nga Izet Kallaba, muzika është realizuar nga Korab Kallaba, ndërsa kënga është orkestruar nga vetë Hekruan Krasniqi. “Kënga për Bekim Fehmiun është realizuar për të nderuar aktorin e madh shqiptar. Ne të paktën si artistë konsiderojmë të soladirizohemi me krijimet tona artistike për të kujtuar dhe nderuar të ndjerin aktorin e madh shqiptar, Bekim Fehmiun”, ka pohuar këngëtari Hekruan Krasni
 
Top