• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska


Një këngëtare e re rrezikon jetën për shkak të një goditjeje me dashje me makinë nga ish i dashuri i saj.

Ngjarja konfirmohet nga policia e Tiranës, sipas të cilës Elsina Hidersha e cila nga fansat e saj njihet me emrin “Emmy”, ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacionin e Spitalit Ushtarak ku mjekët nuk jepnin siguri të plota për jetën e saj.

Shërbime të Komisariatit numër 1 të Policisë së Tiranës dhe strukturat e hetimit të Drejtorisë së Qarkut, arrestuan biznesmenin kosovar të hoteleve e restoranteve Aziz Kelmendi si autor i ngjarjes.

Ky i fundit mësohet të jetë justifikuar me faktin se pas një grindjeje për motive të dobëta ka qenë vetë 21-vjeçarja e cila ka tentuar të hyjë me forcë në automjetin e tij, dhe për pasojë ajo është tërhequr zvarrë dhe përplasjes gjatë tentativës së vetë atij për t’u larguar me makinën. /ABC News/
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

Zot sa keq me vjen ...:( uroj qe te sherohet sa me shpejte ...:(
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

Vdes në spital këngëtarja Emmy

Këngëtarja Emmy që u aksidentuar dy ditë më parë nga një biznesmen ka gjetur vdekjen sot në Spitalin Ushtarak.

Këngëtarja Elsina Hidersha, e njohur me emrin e artit Emmy, kish marrë plagë të rënda në trup dhe pavarësisht ndihmës mjekësore, ajo nuk arriti të mbijetonte.

Ndërkohë që policia ka arrestoi dje biznesmenin që e goditi atë me makinë. Ndaj tij tashmë rëndon akuza për vrasje.

Aksidenti ndaj këngëtares së njohur ka qenë i qëllimshëm. Personi që e goditi atë më makinë është një biznesmen kosovar, i cili më parë ka qenë i dashuri i saj. Ngjarja ka ndodhur për shkak të xhelozisë, pasi biznesmeni kish marrë vesh së këngëtarja ishte lidhur me një person tjetër.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Sadik Petrela”, ku ndodhet një nga lokalet më të njohura të natës në kryeqytet, ku edhe këndonte këngëtarja 22-vjeçare.


 

E_PAKAPSHME

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 4, 2010
Postime
283
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

te dashur forumista, Emmy ka nderruar jete, urojme qe shpirti i saj te prehet ne paqe, dhe ngushelllime per familjen e saj
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

po pra gjynah:( po kjo 22 vjece edhe i dashuri 47 pike e zeze....
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

keto jan pasojat kur e gjen te dashurin duke e par nga xhepat.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

Ca esht kjo kengetare..?? Se kam pare ndonjeher!!!

Me vika keq !
naquke kjo ka kendu kete kengen nqs e kujton...
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=CdF6diC5-60&feature=related"]YouTube - Emmy & Valton - Rastesisht u Pam
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

po pra,se nuk ka zgjedhur njeriun .po ka zgjedhur anen tjeter.
ti vazhdon akoma te besosh se dashuria nuk njef moshe .....
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

kjo mund ti kishte ndodh dhe me nje njeri te varfer.....kjo eshte ideja...fatkeqesia ska emer as para:):)
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

kjo mund ti kishte ndodh dhe me nje njeri te varfer.....kjo eshte ideja...fatkeqesia ska emer as para:):)
nuk te perplas njeri nga qefi.
kete e ka perplas nga qefi .
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

aha se nje i varfer ste perplas nga qejfi eee..vec te pasurit e bejne...
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

nuk me intereson se cfar ka fituar ai.
sepse ate nuk po e mburr njeri ,per ate qe ka bere.
po per kete ,jan pasojat per vendimet qe ka marr ne jete .
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

habitem me logjiken,dmth denimi qe eshte lidh me nje njeri me para dhe me i madh ne moshe qenka vdekja??
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

po flasim per rastin ne fjale dhe jo per ne pergjithesi.
nqs nuk po arrin akoma ta kapesh thelbin e gjith kesaj eshte :
gjithkush korr ate qe mbjell.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

me duket se ti spo kupton ose kupton por smerr vesh:p:p:p un per rastin ne fjale po them sepse sic thua ti i bie,mir e ka emmy qe i ka ndodh ashtu se do te lidhet me nje njeri me para mir ti behet....sa te lige jemi ne mendime ndonjeher....
 

ABORDAZH

into the wild
Anëtar
Dec 7, 2010
Postime
1,510
Pikët
48
Vendndodhja
kuturu
Përgjigje e: Këngëtarja Emmy përplaset me makinë nga ish i dashuri kosovar

nuk eshte puna vetem ke parat,po diferenca ne moshe.
vetem ndjenje nuk ka pasur ne ket lidhje,por vetem konsiderimi i tjetrit prone .
 
Top