• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këngëtarja Mariah Carey shtatzënë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ylli i muzikës së lehtë, Mariah Carey, raportohet se është shtatzënë.


Sipas Media Takeout, këngëtarja 40-vjeçare është duke pritur fëmijën e saj të parë me burrin e saj Nick Cannon.

Carey së fundi është fotografuar duke performuar në një koncert me një xhaketë të zezë lëkure dhe një këmishë të bardhë që ka nxjerrë në pah një fryrje të lehtë të bardhut.

Ndërkohë, në muajin qershor Carey shfaqi po ashtu një figurë më të plotë derisa performonte në Arkansas.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top