• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Ingrid Gjoni ka ndërruar statusin e jetës këto ditë. Siç është raportuar edhe pak ditë më parë, ajo mësohet se bash kë me të dashurin, Gentin, ka qenë në përgatitje e sipër të unazave të fejesës.


Ka kohë që dyshja bashkëjetojnë dhe mesa duket e kanë ndarë mendjen për zyrtarizim tanimë.

Nuk e dihet ende nëse në një të ardhme të afërt do të ketë martesë, por miq pranë çiftit kanë thënë se prej disa kohësh ata po planifikojnë angazhimin serioz ndaj njëri-tjetrit, pasi marrëdhënia dashurore është konsoliduar.

Genti, një djalë që merret me biznes në kryeqytet, prej më shumë se një viti është i lidhur me Ingridin.

Ndryshe, këngëtarja njihet për temperamentin e saj të nxehtë çka e bën atë dhe vajzën më “tip” të këtij klasifikimeve të këngëtareve më seksi të vitit 2010 dhe si duket ka qenë klasifikim i qëlluar duke qenë dhe e para nga këngëtaret shqiptare, e cila ka pranuar të pozojë gjysmë nudo për shtypin shqiptar.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Apollyon

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
134
Pikët
0
Vendndodhja
periferi
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Te gjitha seksi kto me amon.. Smund te quhet seksi nje femer qe me cin ska fjet, ate me e pas ne krevat pale a te ngrifet kur mendo se kush se ka fut n'dore.

Hajt me, seksi... l0l
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Pse nuk ekziston ndonjë kompanis bastesh si bookmakers, për të vendosur një koefiçent sesa do të zgjasë lidhja. Do mendonin dhe për ne, të kapnim ndonjë lekë me këto pseudo VIP-et Shqipëtare...
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

ahahahahahhahhahahah lol subz

Sa mir qe sjena Vip_e sa jete te veshtire kane..ter diten ne surveillance ce do?!
Sa per temen ..Urime cifit :)
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Pse nuk ekziston ndonjë kompanis bastesh si bookmakers, për të vendosur një koefiçent sesa do të zgjasë lidhja. Do mendonin dhe për ne, të kapnim ndonjë lekë me këto pseudo VIP-et Shqipëtare...
u mundova tek Betfair.com lol
e ke me te futme me thanehahahaha
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

omg sa i shomtut qe qeka dhondri, -pff- hajt u tashigofshin, per tmira e ngzime me noi cun jarebi :p
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,209
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Ngeci dhe Ingridi diku , burrin e paska o zot i thoka majmunit hap krahun ...
U trashegofsh Ingrid :d
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Marina haahhahahahha do e merje nje si ai? se eshte vip mi lol
mos e dhont zoti, larg qofte -pff- ca vipi osht ky mi, vallai me shum vipa jemi un e ti dhe tjert ktu ne forum se sa ky shimpazeja :p
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

ahahahhahahahhahhahahhha vdeksha un per ty ,, kshu ka lezet kot ste kam omelsin;) lol kiss
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Kush eshte i shemtut?! C'ja keputni kot dhe ju! Vertet s'ju pelqen apo e beni per ti ngritur vlerat vetes?-bla-
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

mia gusto gusto mi goce ..ske pse acarohesh..psh un smartohem kurr me nje si bullar bari ..si ai..seshte pune vlere ketu ..
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Nuk e di me cfare syri e shikoni ju po ai hyn te djemte simpatik. Mos e doni ndonje 18 vjecare ju me bukuri femerore , 20 kile qe si ka dal akoma pushi ne surrat qe t'ju duket i bukur?:O
I keni pare meshkujt perreth?
Ai nuk ka asnje difekt ne fytyre, keshtu qe nuk mund te quhet i shemtuar.
I shemtuar eshte ky poshte.:D
Kliko te zmadhohet.
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

[email protected] e thashe e po ta perseris prap,, se sdu me u bo bajate tiparet e tij sme pelqejn..po flasim si bukuri? e po un kam nazet e mia dhe dhe po se gjeta si dua..se martoj lol

ky qe vune ti..mos qaj hall do gjej shoqen e vete dhe ai :D
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

Nejse goca kur je akoma beqare ke shume pretendime, dhe te duken dhe te bukurit te shemtuar. Kur te vij momenti kur te zgjidhni burrin do shikoni pertej bukurise. Se dhe nje kukull te bukur me mendje fyell nuk keni ce doni. Do ju duket ai me shkolle e pare, me i bukuri. ;))
'

Prape se nderroj mendimin. Ai eshte shume cute. :D
 
Anëtar
Apr 17, 2010
Postime
5,280
Pikët
113
Përgjigje e: Këngëtarja seksi Ingrid Gjoni fejohet

[email protected] e kush te siguron qe jam beqo lol po kushdo ka shijet e tij :)
Ashtu eshte ,por dhe te besh te shemtuar nje qe nuk eshte s'me duket normale. Mund te thuash qe nuk eshte tipi im. Ka dhe te bukur qe nuk na terheqin, por ama nuk mund ti quajme te shemtuar se nuk ka tiparet qe duam ne.
Kam njohur goca qe shanin meshkuj vertet simpatik,Thua ti cfare do merrnin per burra. Perfundonin me meshkujt me te shemtuar se ata qe shanin. :D

Nejse po e leme si thote dhe shprehja" Eshte e bukur ajo qe me pelqen mua" :D

P.s Si fytyre e pame me duket ky.:D
 
Top