• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kënga e re e Ingrid Gjonit ?Më fal?

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Eshtë titulli i këngës së re me të cilën Ingrid Gjoni prezantohet këtë verë. Kënga është transmetuar në tv shqiptare me një klip tejet interesant.


Ingridi vjen me një stil, dhe pamje ndryshe në secilën prej 4 skenave të videoklipit. Look-un e saj ja ka besuar stilistes Rezarta Skifteri dhe artistes së make-up-it, njëkohësisht stiliste e flokëve në këtë klip, Frida.

Veç koncerteve të shumta verore, është duke xhiruar edhe një klip të dytë, i cili siguron se do të jetë shumë fantastik.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top