• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kërkoi që ndërmjet dy gjinjëve ta ketë edhe të tretin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Në botë po paraqiten kërkesa gjithnjë e më bizare në fushën e kirurgjisë estetike. Kështu një grua kërkoi që t’ia transplantojnë edhe gjirin e tretë, por kërkesën e saj e kanë refuzuar të gjithë kirurgët me të cilët ka komunikuar dhe për fat më në fund edhe ajo vetë ka hequr dorë nga kjo kërkesë bizare.
Rasti ka ndodhur në Kroaci, kur në fillim të këtij viti një kirurg i njohur plastik refuzoi ta operojë striptizeren nga Milano e cila kërkoi t’i ketë tre gjinj.

Është i njohur edhe rasti i një të riu i cili kërkoi që t’ia ndajnë gjuhën përgjysmë për t’i përngjarë më shumë gjarprit, ndërsa e dashura e tij kërkoi që në ballë t’ia vendosin dy si brirë në formë të yjeve prej arit.Megjithatë, operacioni më i popullarizuar është ai i veshëve pas së cilit veshët i përngjajnë klanit Spocko nga seriali “Star Track”, ndërsa dikujt i ka ra ndërmend ta bëjë edhe portofolin nga lëkura e tij.

Ndër idetë bizare është edhe përmirësimi i belit, respektivisht transplantimi i nyejve prej diamanti.
 

Glika Tzou

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 21, 2010
Postime
16
Pikët
0
Vendndodhja
Greece
Përgjigje e: Kërkoi që ndërmjet dy gjinjëve ta ketë edhe të tretin

:O:O:O:O:O Njerez te cmedur
 
Top