• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kërkojini falje dikujt

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Kërkojini Falje Dikujt!
Dikujt që e keni mërzitur!
Dikujt që e keni fyer me qëndrimin tuaj!
Opsione të tjera gjejini vetë!
Ju e keni bërë gabimin......
:(
 

NRG

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
98
Pikët
0
Vendndodhja
Anywere!
Titulli: Kërkojini Falje Dikujt!

I kerkoj falje njeres qe nuk e kuptoi shakane time. Kerkoj falje prej teje!
:( :( :(
 

invisible

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
101
Pikët
0
Vendndodhja
tirane
Re: Kërkojini Falje Dikujt!

i kerkoj falje publikisht njeres qe se kam marre ne telefon:D
 

borana

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
78
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Kërkojini Falje Dikujt!

Kerkoj Falje LoLites .........qe do shkoj te shof sot film me Heather :p

Sorry Booooooooo :)
 

LoLiTa

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 9, 2009
Postime
116
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Re: Kërkojini Falje Dikujt!

nuk pranon falje nga asnjeri :(
 

vajze_labe

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 20, 2009
Postime
26
Pikët
0
Titulli: Kërkojini Falje Dikujt!

Falje dua te kerkoj -- qe ste jap dot ate qe ti deshiron--momenti te perzien-- e gjurme nga pas te le -- Ndaj shoku im Falja vjen nga une qe ste dua me teper se vetem Shoke te jesh tek une ( Per Ty)Me Respekt Anila.
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

kerkoj falje dikujt kur ika pa e pershendet dhe qe nuk i lash asnje gjurm :(
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

i kerkoj falje Chocolates [/B]
(se te gjitha jane vetem shaka e po dashurohet pastaj e mos vete e mar ne qafe )
:d:d:d

100% e vertete: une gruajen time e Rrespektoj me asnjeren kurre nuk e nderroj.............
 

ChocolatE_DiamonD

*BitterSweet*
Anëtar
Sep 13, 2009
Postime
458
Pikët
0
Vendndodhja
Where you cant tell me what to do
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

mosssssssssssssssssssssssss ca me ke thene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol lol lol lol
 

gladiola

V.I.P
Anëtar
Aug 14, 2010
Postime
3,865
Pikët
113
Vendndodhja
Shqiperi...Korce
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

Hahaha!I kerkoj falje bashkeshortit tim qe ezgjova heret sot per t`u ngjitur nga mali...
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
996
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

I kerkoj falje dikujt qe ka dite qe nuk eshte ne forum.Kam frik se mos jam une shkaktari.Do me vinte shume keq po te ishte keshtu se me te vertete e respektoj shume.

 

e panjohura

Super Moderator
Staff member
Anëtar
Sep 2, 2010
Postime
7,967
Pikët
113
Vendndodhja
Atje ku më le!
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

Kerkoj falje nga te gjithe antaret,nese u zhgenjyen nga une,qe pa as nje qellim te keq doli nga kontrolla nje anetar!``respect``
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

Une i kerkoj falje disa personave qe nuk kam pasur mundesi tua them ne fytyr disa fjale qe i meritojne me te vertet por sa ta gjej mundesin pa merak nuk do ju lej fjal pa then
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

mosssssssssssssssssssssssss ca me ke thene!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol
ha
po ku je moj zemer mire (mos u frigo se kam nderruar mendjen per ty )edhe njehere me shume te dua-shtrydhje--shtrydhje--shtrydhje--shtrydhje--shtrydhje--shtrydhje--shtrydhje--urra-
plasni ju te tjeret qe je vjen inati:d
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,740
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

i kerkoj falje antarit daniell 00 , se para disa ditesh jam shpreh keq ...
Daniell 00 , me fal ne qofse je ne gjendje ta pranosh ket postim , si arsyetim...

PEACE
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kërkojini Falje Dikujt!

Busavata s'ka asgje per falje , une nuk i mbaj njeriu inat neper forume se emocionet ndryshojne kurse zemra mbetet e njejte . Pershendetje Busavata !
 
Top