• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kërkoni nga anëtarët

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
21,023
Pikët
113
Eshte pikerisht kamarjere aty ku une loz cdo nate dhe nuk fokusohem dot prandaj mu desh te iku nga ai qytet tani per tani,lol edhe foton e saj ti e ke pare dhe nuk me fajeson dot besoj?!,lol
Uuuu ajo 😍😍😍
Kurt 🙈
Alkimia te bente te qeshje me pahir 😊
 

Llaqi

🃏
Anëtar
Jun 25, 2020
Postime
7,042
Pikët
113
Vendndodhja
Pishkavec
Ket vit qe kam ikur ne nje shtet tjeter duke jetuar ne hotele dhe duke lozur poker pavarsisht se ishte nje vit shume i dhimbshem me vdekjen e nenes kam qene shume i fokusuar dhe i dedikuar tek loja dhe kam bere lek te mire, dhe me e rendesishmja isha i qete i gezuar shpirterisht me vetmine.
Jam i kenaqur me jeten kur loz flirtoj e buzqesh me femra te bukura dita dites edhe pse shkoj e flej vetem ne krevat me gezon fakti qe e dij se shumica e tyre me gjejn attractive, kjo mjafton te gjej nje gezim te shendoshe te balacuar ne brendsi dhe pastaj me motivon te punoj me kumarin punen time.
Gjithashtu jam shum me i forte kur vetem bej seks me nje vajze dhe nuk flejm bashke gjithe nates apo shum nete, kur une filloj e dobesohem eshte kur kaloj shume nete duke fjetur bashke ne krevat, kur krijoj kujtime te vogla perkedhelje te shumta dhe momente gezimi.
Aty me humb gjithe fokusimi per jeten time te perditshme dhe behen obsessed emocionalisht pas saj, cilado te jete edhe sikur mos te ishte kaq e bukur sa eshte dreqja, nese une zgjohem prane saj per disa dite apo jave rresht behem shum i investuar emocionalisht pastaj,lol kjo ndodh meqe jam mesuar tani te rri vetem shume vite dhe nuk di si te rreagoj perhaps?!
E di qe kam shum dashuri te jap, dhe jam njeri i dashur, por ne amerike sidomos me zanatin tim duhet te fokusohem tek mendja e qete qe te bej lek te mbijetoj dhe romanca rrezikon falimentimin tim finaciar sepse eshte nje aventur shum e rrezikshme, e dij kte nga eksperjenca, kur isha me i ri i futesha me koke e zemer ktyre aventurave pa hezitim por me ka kushtuar shum..
Ne rastin e tanishem e dij 100% qe eshte marrdhenie e gabuar te hyj me thelle sepse ajo nuk ka pjekurin time dhe nese une vazhdoj me gjate jam i sigurt qe do me shkatrroj totalisht ne fund dhe nuk jam gati te vej veten ne ket rrezik. Prandaj do rri larg saj dhe qytetit ku jemi takuar per ca kohe. Nuk do flas aspak me te. Do ta mposht ket deadly virus qe me ka kapur. Vetem shikimi dhe buzqeshja e dy tre femrave te bukura ne ket qytetin qe jam arratis me beri te ndejehm icik me mire, me sodhi sadopak shprese dhe lehtesim qe mund ta kap perseri jeten time te perditshme dhe akoma te fokusohem ne punen time te perditshme.
Zot na ruj nga rreziqet,lol
hahahahahaha ... mbone kurioz dhe e lexova ... po mir o shok .. mendon qe do jesh gjithmon nket mosh ? do vij i moment qe do jesh vetem fare , do kesh nevoj per nje kujdesje nga dikush qe te do , apo vl ke leket ? leket do te mbarojn shoku im ... leket se blejn kurr lumturin , as shendetin as gje !
 

Nicktjeter

Per aspera ad astra.
Anëtar
Sep 24, 2013
Postime
21,023
Pikët
113
hahahahahaha ... mbone kurioz dhe e lexova ... po mir o shok .. mendon qe do jesh gjithmon nket mosh ? do vij i moment qe do jesh vetem fare , do kesh nevoj per nje kujdesje nga dikush qe te do , apo vl ke leket ? leket do te mbarojn shoku im ... leket se blejn kurr lumturin , as shendetin as gje !
Gjithcka ka te beje me prioritet mendoj.
Nese balanca shkon nga puna...punen le te ndjeke.
Rendesi ka te mos pendohet per asnjeren gje 😊
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,860
Pikët
113
Kerkoj ndihme psikologjike sepse kam rene ne gracken e nje femre shume te bukur dhe tani jam shume obsessed mentalisht emocionalisht nuk mendoj asgje tjeter pervec saj cdo minut cdo sekond cdo dite cdo nate.
Eshte 14 vite me e re se une dhe eshte shume e bukur, femra me e bukur/cute ne bote, pa asnje egzagjerim. But she is a fucking psycho bitch,lol
Ka dy dite qe kam lene makinen ne qytetin ku e kam takuar dhe kam jetuar kohet e fundit dhe jam arratis me avion ne nje shtet tjeter 1300 milje larg, vetem ta largoj nga truni dhe zemra, por pa sukses.
Ajo nuk eshte per mua por njekoheisht jam i marrezuar absolutisht pas saj ne nje nivel semundjeje mendore.
arsyeja perse ika eshte se nuk dua te krijoj shum kujtime me ate dita dites sepse jemi akoma heret ne marrdhenie dhe sa me pak kujtime aq me shpejt do sherohem nga kjo semundje paralizuese.
te dy palet jemi dakord qe nuk jemi per njeri tjetrin por akoma edhe pasi kemi rene dakord ne kte vazhduam te flejm bashke. Problemi eshte se jam une qe kam rene brenda emocionaliaht kur ajo zgjohet dhe iken dhe une pres dy dite te kthehet me duket 100 vjet.
E urrej veten jasht mase qe jam ndjehem kaq i dobet karshi saj por besoj se do mbijetoj?! Sigurisht,lol
Nuk po qesh por duke shkruar kte ankese me beri te ndjehm icik me leht sepse e shikoj veten sa pathetic qe jam dhe me ndihmon sadopak te sherohem.
Ahuuuu Kurti in love, so cute 😍❤🥰
 

O2

☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
Anëtar
Oct 7, 2016
Postime
23,860
Pikët
113
Not love, semundje mendore me skatesisht,lol
Nese se kishe me shaka,ti je I dashuruar edhe pse sdo ta pranosh...😁 Ste kisha lexuar ndonjehere kshu te flasesh per ndonje femer, gjithmone me ke lene pershtypjen qe I shikoje si objekte seksuale... 🙈
 

Hawk

V.I.P
Anëtar
Nov 24, 2014
Postime
12,718
Pikët
113
Din dikush si mund te beje cancel nje bilete te easyJet? Dhe a bejne full refund?

Nuk e gjej dot nga websajti i tyre.
 
Top