• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

K.F Egnatia

Clark

Kent
Staff member
Anëtar
Oct 20, 2010
Postime
3,792
Pikët
113
Vendndodhja
Allianz-Arena
Rrogozhina mire qe u kualifikua, por vjen dhe me projekte ambicjoze, serioze, afatgjate.

Po bejne stadium te ri, dhe fusha stervitore per te rinjte.

Me sa kam lexuar kane nje investitor italian.

Urime Egnatia gjths per kthimin ne super lige pas 16 vitesh mungese.
 
Top