• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

K.F Tirona

murik

peace and love
Anëtar
Jul 28, 2015
Postime
2,585
Pikët
113
Vendndodhja
philadelphia
Strategjia e ekipit duhet te mbeshtetet tek lojtaret nga Kosova dhe Maqedonia,duke mos nenvleresuar lojtaret e akademive ne Shqiperi. Shume lojtare me perspektive tek U21. Te isha une do merja Selmanin e Lacit, mbrojtes 20 vjecar shume i motivuar dhe qe di edhe te shenoje me koke sidomos. Shenoje super gola ndaj Austrise dhe Andores.
 

shoku_tanku

patriot
Anëtar
Jan 2, 2011
Postime
22,122
Pikët
113
Vendndodhja
ne vithen e peles se hazdisur
Strategjia e ekipit duhet te mbeshtetet tek lojtaret nga Kosova dhe Maqedonia,duke mos nenvleresuar lojtaret e akademive ne Shqiperi. Shume lojtare me perspektive tek U21. Te isha une do merja Selmanin e Lacit, mbrojtes 20 vjecar shume i motivuar dhe qe di edhe te shenoje me koke sidomos. Shenoje super gola ndaj Austrise dhe Andores.
Ate e mer noi ekip taljon..rri me lujt per qindarka te tirona ai.
 
Top