• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

K-Lite Code Pack

kermilli

Super Anëtar
Anëtar
Aug 24, 2011
Postime
414
Pikët
28
Përgjigje e: K-Lite Code Pack

NQS keni WINDOWS 7 Me mire te shkarkoni WINDOWS 7 CODEC PACK
 
Top