• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 11

  O2

  ☆✬ ȶօʊƈɦ ʍɛ ɨʄ ʏօʊ ƈǟռ ✬☆
  • Postime
   23,090
  • Rezultati i reagimit
   12,189
  • Pikët
   113
 • 10

  Viking

  ᛖ⃝   ᛞ⃝   ᛗ⃝   ᛟ⃝   ᚾ⃝   ᛞ⃝ From *𝖀́𝖑𝖋𝖍𝖊𝖉𝖓𝖆𝖗*
  • Postime
   19,343
  • Rezultati i reagimit
   9,505
  • Pikët
   113
 • 4

  Bad_Teacher

  V.I.P
  • Postime
   25,335
  • Rezultati i reagimit
   11,998
  • Pikët
   113
 • 2

  Meri

  "Personne" From Askund.
  • Postime
   14,602
  • Rezultati i reagimit
   4,779
  • Pikët
   113
 • 2

  Zana

  🇦🇱e....Thjeshte🇦🇱 From 🌑
  • Postime
   49,987
  • Rezultati i reagimit
   27,333
  • Pikët
   113
 • 1

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,000
  • Rezultati i reagimit
   11,601
  • Pikët
   113
 • 1

  drague

  V.I.P
  • Postime
   31,996
  • Rezultati i reagimit
   9,520
  • Pikët
   113
 • 1

  Prudence

  V.I.P
  • Postime
   14,428
  • Rezultati i reagimit
   12,402
  • Pikët
   113
 • 1

  *ARiel*

  Tip i qetë From Planet earth
  • Postime
   9,298
  • Rezultati i reagimit
   7,005
  • Pikët
   113
 • 1

  Kurt

  ———>
  • Postime
   9,384
  • Rezultati i reagimit
   5,622
  • Pikët
   113
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   12,444
  • Rezultati i reagimit
   11,541
  • Pikët
   113
 • 1

  luleshtrydhe

  V.I.P
  • Postime
   16,529
  • Rezultati i reagimit
   13,138
  • Pikët
   113
 • Top