• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

ka vend dhe per mua ketej?

Status
Temë e mbyllur.

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Mirmbrema njerezia. ja thashe te vi dhe une ketej njehere te shoh cfare behet :)
si thoni te them nja dy fjale per veten apo nuk ju intereson fare? sido te jete une po i them.
jam Mary, mosha ska cju duhet, banoj diku ketej nga shtepia, shkollen gjasme e kam mbaru, ne pune shkoj perdite se dhe pa pune nuk u rrika.pashe qe shume nga anteret qe jane ketu i njoh virtualisht keshtu qe mendoj qe do ja kalojme mire
ju si thoni?
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,621
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mary Mire se erdhe dhe te siguroj qe do kalosh sa me mire ketu..Welcome
 

unejsa

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 27, 2010
Postime
386
Pikët
0
Vendndodhja
Shijak
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mary mirserdhe me behet qefi qe erdhe dhe kete shpresoj tja kaloshe mire me ne kete
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mandi, Gladiola dhe Unejsa ju falenderoj per mikpritjen :)
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?Mire se na vjen mary te uroj cdo te mira dhe kalofsh bukur mes nesh

 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
61,426
Pikët
113
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

miremengjes
mire se erdhe ja kalofsh mire :d
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

M.erdhe ne forum Mary..Te uroj suksese ne jete..e kalofsh bukur midis nesh :) kiss
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Beaute, daniel00,Armandieu e Sea faleminderit per mikpritjen :)
 

alem_de

Super Anëtar
Anëtar
Apr 12, 2010
Postime
995
Pikët
38
Vendndodhja
Gjermani.
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mire se na ke ardhe Mary,kalofsh mire me ne.

 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Marina e Alem mire se ju gjeta e faleminderit per dhuratat :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,508
Pikët
113
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mire se erdhe,dhe kalofsh bukur ktu:)
 

mary

DELIRIO
Anëtar
Sep 20, 2010
Postime
1,009
Pikët
38
Vendndodhja
diku ne univers
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

schatz motra kiss dhe mire se te gjeta :)
Smiley flm per mikpritjen
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: ka vend dhe per mua ketej?

Mirë se erdhe, kalofsh sa më këndshëm.
 
Status
Temë e mbyllur.
Top