• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kabina telefonike si tualet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Pensionisti britanik gjeti mënyrën praktike për të përdorur kabinat e vjetra telefonike duke i shndërruar në tualet.
John Long (73 vjeç) kaloi disa muaj duke punuar në kabinën telefonike për ta gjetur një përdorim praktik i cili do të përdorej ende. Tregtari i pensionuar nga Tauntoni në Somerset rirregulloi brendësinë e kabinës dhe e pajisi me guacën e WC-së, instaloi ujin, kanalizimin ngrohjen dhe errësoi xhamat.

“Kam punuar shumë projekte, por ky është më i dashuri për mua. Duket më mirë se që e kam menduar. Gjithmonë kam dashur ta kem një kabinë të vjetër të kuqe të telefonit dhe nuk kam pasur një tualet jashtë shtëpisë. Kështu që më lindi ideja për këtë projekt”, tha Long.
 

Loreal

V.I.P
Anëtar
Sep 4, 2010
Postime
5,514
Pikët
63
Përgjigje e: Kabina telefonike si tualet

Bash mir i paska rregullu :d
 
Top