• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kafshë të rrezikshme në një apartament

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Gjarpërinj me zile, merimanga gjigande, akrepa dhe kafshë të tjera ekzotike shumë të rrezikshme janë sekuestruar nga agjentët e policisë së Torinos, të gjetura në një apartament.


Hetimet nisën pas një sinjalizimi që denonconte izolimin e kafshëve të rrezikshme në një banesë private.

Autoritetet kanë inspektuar apartamentin e një 35 vjeçari, rezident në Torino, duke konfiskuar rreth 30 kafshë ekzotike.

Gjallesat të papajisura me një dokument të nevojshëm për të përcaktuar prejardhjen, mbaheshin në ndarje xhami te vendosura në pjesë të ndryshme të banesës.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

Beaute

V.I.P
Anëtar
Jan 8, 2010
Postime
18,290
Pikët
83
Vendndodhja
Dans ton cœur mon amour
Përgjigje e: Kafshë të rrezikshme në një apartament

Qeka i smure mendor ..un i kam tmerr ti shoh ketu e dava ti sekuestroj ..menje menje kjo dynjo ;)
 
Top