• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kalofshim sa më mirë!

Status
Temë e mbyllur.

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,195
Pikët
113
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!

Mir se erdhe mes nesh e ja kalofsh sa me bukur ...
 

USA NR1

Anëtar i ri
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
1,871
Pikët
0
Vendndodhja
uhu sa larg
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!


Mire se na erdhe dhe te uroj cdo te mira ne jete,kalofsh mire mes nesh Edmond
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,169
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!

Mire se erdhe Edmond dhe kalofsh sa me mire midis nesh.
 

Saura

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 25, 2010
Postime
2,644
Pikët
0
Vendndodhja
Itali
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!

Mondi mire se erdhe ,se dhe une dje u futa per here te pare ,ta dija isha futur me pare ...tani ketej do rri do jap kontributin tim te mblidhemi ketej ...
S'po i duroja me ato pseudoatdhetaret qe na kane vjedhur emrin per forumin...
 

daniel00

V.I.P
Anëtar
Aug 31, 2010
Postime
3,958
Pikët
63
Vendndodhja
Diktatrojska
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!

Mire se te na vini Saura me Mondin , ja kalofshi sa me mire , rrespekte !
 

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Përgjigje e: Kalofshim sa më mirë!

Mirese erdhe ne forum Edmond :) kalofsh mire midis nesh..
 
Status
Temë e mbyllur.
Top