• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kaltrina nje imazh i bukur

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kanë zgjedhur edhe Kaltrina Selimin për të publikuar profesionalizmin e tij një sallon bukurie në Kosovë.


Pas sukseseve të njëpasnjëshme me këngët e saj të kthyera tashmë në hite, kjo është hera e parë për këngëtaren që bëhet imazh publicitar. Ne po u sjellim edhe pamjen e re që ka prezantuar këngëtarja në këtë set fotografik

Siç e shihni edhe në foto, kjo është pamja e saj më ndryshe nga ato që e kemi parë zakonisht nëpër paraqitjet e saj.

Sidomos ngjyra e zeza nuk është në preferencat e saj, mirëpo në këtë fotografi duket vërtet shumë bukur.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Kaltrina nje imazh i bukur

Vetem e bukur qe nuk eshte, nuk shikoje ndonje karakteristik te bukur. Edhe nje mashkull merre, vendosi paruke, beji make-up, pastroji vetullat del me hot se kjo. Lere si kengetare njehere, ke frike ta degjosh se fillon dhe te krijohen sekrecione :D
 
Top