• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kaltrina Selimi se shpejti vesh fustanin e bardhë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kaltrina Selimi tregon se martesa është temë e shpeshtë në bisedat me të zgjedhurin e saj, Dritanin.


Unë e hap gjithmonë këtë temë, sepse e pres me padurim ditën kur do ta vesh fustanin e bardhë, që ka qenë gjithmonë dëshira ime…

Kam shumë dëshirë, gjithashtu, të bëhem nuse”, Të kurorëzosh lidhjen, qoftë me fejesë ose martesë, nuk diskutohet që dashuria është parësore…Për mua, dashuria është gjithçka, dashuria është ushqim i shpirtit.

Jeta ime është e rrethuar me dashuri e lum ai që di të dashurojë”, kështu pohon këngëtarja Kaltrina Selimi, duke treguar se edhe pak muaj bëhen 5 vjet që është takuar me Dritanin të fejuarin e saj. Se si është njohur me Dritanin, këngëtarja pohon se njohja ka ardhur nga pushimet e verës.

Jemi takuar në Ulqin. Jemi njoftuar përmes shoqërisë në Ulqin, ku unë po kaloja pushimet e verës atje…më pas kur Dritani shkoi në Londër, kontaktet I patëm shumë kohë me telefon”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top