• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kam problem me youtube.

greenhatalbania

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 10, 2021
Postime
1
Pikët
1
meso ktu si te hapesh nje kanal youtube dhe do e kesh me te lehte , mund te besh dhe komente
ndiq vidjon hap pas hapi 5 min pune
 
Top