• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kamarieri

Alkoma

Jezusi Shpeton
Anëtar
Jan 3, 2011
Postime
2,676
Pikët
48
Vendndodhja
Shqiperi
Nje here nje djale i ri shkon ne nje Bar Kafe , ulet , dhe pret deri sa te vije kamarieri qe te beje porosine.

Kamarieri vjen dhe e pershendet :- Mire se erdhet .
Pershendetje :- thote djaloshi.

Atehere kamarieri e merr fjalen dhe e pyet djaloshin:- Ç'fare deshironi te porositni, kafe apo makiato?
 
Top