• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kamera e Fshehte

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Sherr pran liqenit artificial...

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Kamera e Fshehte

Shkolla 1 maji Vlore, sherr me femra


 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Kamera e Fshehte

 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,342
Pikët
113
Vendndodhja
Titulli: Kamera e Fshehte

Kamera E Fsheht Përfundon Me Fatalitet

 

Perla

Anëtar i ri
Anëtar
Oct 10, 2010
Postime
104
Pikët
0
Vendndodhja
Città Alta
Përgjigje e: Kamera e Fshehte

Mandi vdiska per sherr femrash haha

Shifni sa trima qe jeni :D

 

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0
Përgjigje e: Kamera e Fshehte

Kamera e fshehtë që nuk është për zemërligë (video)
Publikuar: 28.07.2011 -
New York, 28 korrik - Duket se njerëzit është gjithnjë e më vështirë tronditen e frikësohen, dhe për të qenë në rrjedhë me kohën, kamerat e fshehta duhet të mendohen në mënyra gjithnjë e më origjinale për të frikësuar viktimat e tyre.

Një nga mënyrat e tilla është shfaqur më parë në ShBA në emisionin "Just for laughs", transmeton Net. Triku është i thjeshtë: Gruaja bart një kukull, të cilës i bie koka. Në këtë moment, midis gruas e kalimtarit kalojnë mjeshtër të rremë, të cilët heqin kokën e kukullës, ndërsa nga toka del koka e vërtetë, e cila bëhet sikur është kukull.

Ajo që ndodh pastaj me siguri mund ta parashikoni, por nëse dëshironi të shihni reagimet e njerëzve kur kuptojnë se kanë punë me kokë të vërtetë, gjithsesi shikoni videon e bashkangjitur.
 

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0
Përgjigje e: Kamera e Fshehte

kamera e fshehur
Kompania Botarz, e cila prodhon bluza qesharake, ka ofruar klientëve fotot e lirë e nuskë. Për të marrë një foto suvenir me shprehjet e fytyrës shqetësuar.

 

fegi

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 16, 2010
Postime
362
Pikët
0
Përgjigje e: Kamera e Fshehte

KAMERA E FSHEHUR
Si duket kur Riccardo Patres e vozite gruan e vete
Riccardo Patres, italiani shoferi i Formula 1 i të cilit karriera zgjati nga viti 1977. në vitin 1993. Ne vitin, 2008.ka përgatitur j, një udhëtim me grua, me makinën Honda Civic Type-R.Ajo nuk e dinte qe Riccardo me kamer regjistronte.edhe sot qeshime per kete vidio
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Kamera e "fshehte" per pullitikanet & V.I.P-at

so kamer e fsheht po nejse e paske sefte opinionin
 

Kulpra

A.
Anëtar
Jul 19, 2012
Postime
4,796
Pikët
0
Vendndodhja
Në syrin e ëndrrave
Përgjigje e: Kamera e "fshehte" per pullitikanet & V.I.P-at

Off redords pra, ndaj e kam vene ne thonjeza -pis-
Me pelqyen thashethemet qe benin, vecanerisht krietari i ri.
O nene nene.
"He, mire fola?" lol
 

Xhebraili

El Pistolero
Anëtar
Jan 8, 2014
Postime
4,003
Pikët
0
Vendndodhja
Peja
Përgjigje e: Kamera e "fshehte" per pullitikanet & V.I.P-at

he ore se ata e din se po xhirohen se qdo fundviti bledi e transmeton kete me batutat qe bejne atehere kur nuk jane drejtperdrejte ne emision sikur kur eshte koha e reklamave....


Une per vete preferoj ate kur i bertet atij qyrravecit Artan Lame.
 

Brari

Super Anëtar
Anëtar
Jan 21, 2012
Postime
3,556
Pikët
38
Përgjigje e: Kamera e "fshehte" per pullitikanet & V.I.P-at

pash ate qelbesiren Lorenz vangjelin.
nga eshte ai qelbanik?
 
Top