• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Anëtarët që u përgjigjën në këtë temë

 • 4

  Mandi

  ஜ۩۞۩ஜ From
  • Postime
   12,004
  • Rezultati i reagimit
   11,609
  • Pikët
   113
 • 3

  fegi

  Anëtar i ri
  • Postime
   362
  • Rezultati i reagimit
   44
  • Pikët
   0
 • 3

  Kulpra

  • Postime
   4,796
  • Rezultati i reagimit
   60
  • Pikët
   0
 • 2

  Xhebraili

  El Pistolero From Peja
  • Postime
   4,003
  • Rezultati i reagimit
   29
  • Pikët
   0
 • 1

  r00t

  Anëtar From Monaco
  • Postime
   642
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   18
 • 1

  Gi de Masha

  The untouchables ... 65 From Danimarkë
  • Postime
   19,444
  • Rezultati i reagimit
   7,813
  • Pikët
   113
 • 1

  Perla

  Anëtar i ri From Città Alta
  • Postime
   104
  • Rezultati i reagimit
   0
  • Pikët
   0
 • 1

  Irfan CANA

  Anëtar i ri
  • Postime
   1,855
  • Rezultati i reagimit
   15
  • Pikët
   0
 • 1

  Brari

  Super Anëtar
  • Postime
   3,556
  • Rezultati i reagimit
   30
  • Pikët
   38
 • 1

  BABA nga DURRSI

  • Postime
   12,446
  • Rezultati i reagimit
   11,543
  • Pikët
   113
 • Top