• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kane thene per FEMREN ..... ( Filozofi )

Alb_LoVeR

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 1, 2009
Postime
1,559
Pikët
0
Vendndodhja
LosT In YouR EyeS
Le te mbledhim ne kete teme citate te ndryshme ne koke, dedikuar FEMRES!


Kur është fjala për femra, gjëja më e rrezikshme është se s'mund të jetohet me to, por as pa ato.
Bajroni


Ata që gjithmonë flasin mirë për femrat, nuk i njohin mirë. Ata që gjithmonë flasin keq për ato, nuk i njohin fare.
Lebruni


Femra është mbretëreshë e botës, por skllave e dëshirave.
Balzaku


Ajo që na tërheq te femra, rrallë edhe na lidh me të.
KolinsiKërko femrën që të pëlqen ty, e jo të tjerëve.
Rumune
 

utopia

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 5, 2010
Postime
610
Pikët
0
Përgjigje e: Kane thene per FEMREN ..... ( Filozofi )

Femra eshte thesar qe duhet groposur ...
 

MoReNa

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
32
Pikët
0
Vendndodhja
Italy
Përgjigje e: Kane thene per FEMREN ..... ( Filozofi )

femra eshte ndjenje qe te ngroh shpirtin
 
Top