• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kaney West në lidhje me Pussycat Doll?

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaLos Angeles, 13 shtator - Kanye West ka një të dashur të re! Sipas medieve amerikane, reperi i “The Stronger” – i cili më herët ka qenë në lidhje me modelen Amber Rose – “është lidhur” tani me yllin e Pussicat Dolls, Melody Thornton.

Çifti thuhet të kenë kaluar kohën bashkë pas një sfilate mode, dhe pastaj janë bërë bashkë për një fundjavë eksituese.

Burimet thonë që Kaney e ka çuar Melodyn në Los Angeles të dielën që ajo të jetë shoqëruesja e tij në ceremoninë e shpërblimeve MTV Video Music Awards.
West në kohën e fundit ka thënë që është në kërkim të një femre “të mrekullueshme” me të cilën mund të krijojë familje.

“Qëllimi im në jetë është të kem me të vërtetë një grua të mrekullueshme dhe të kem familje, por mendoj që duhet të kaloj nëpër këto gjëra të ndryshme që të rritem,” tha ai.

“Amber është diçka e përfunduar. Nuk dua të zhytem në diçka veç nëse mendoj që me të vërtetë mund ta martojë atë person. Dua ta shikoj atë person dhe të them, “kështu dëshiroj të jetë vajza ime.”
 
Top