• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Karakteri juaj...

The_AnGeL

World is Mine
Anëtar
Jan 27, 2010
Postime
174
Pikët
0
Vendndodhja
Atje Ku Ballakumja Eshte me e Shijshme ;)
...do te doja t'ju njihja me mire...

...flisni pak shkurt per karakterin tuaj...ju lutem..prezantimet nuk jane shume te plota..

psh...per veten time mund te them qe jam shuuuuuuuume i dashur dhe i shoqerueshem(ve bast qe keni qeshur tani...sepse nuk dukem keshtu...)...sa here qe hyj neper forume...filloj zihem(sidomos me mod..)....(thjesht se nuk i duroj padrejtesite.. ...)...(boll se u shkrite...)....

kam nje karakter te forte (besoj...)...DHE JAM SHUM i QESHUR...
nqs e keni vene re...e kthej me te njejten monedhe..(edhe pse kur duhet te jem i ashper..nuk dua..por duhet...)..

jam shume romantik... ...dhe me pelqejne Vajzat e sinqerta, te embela, dhe me personalitet..(e beme si tek "Djemte kerkojne Vajza...dhe anasjelltas.."...

gjeja qe urrej me shume...i kam thene tema me perpara...

sigurisht ju do te shkruani shume me shkurt se kaq...
me pelqen te njoh persona te tjere...prandaj...ju lutem...dua ta di se me ke bisedoj...e them me miresjellje te mos pertoni...
nqs nuk shkruani...do te thote qe jeni dembela....(pa ofendim)...

JAM shume i sinqerte dhe "nuk e kam per gje" te "hedh llafin" ashtu si te me vije(ndonjeher gaboj...e pranoj...)..
ah..pranoj dhe gabimet...kerkoj dhe te falur...(atehere kur duhet)...dhe URREJ ATA PERSONA QE FALJEN E KONSIDEROJNE NJE PERULJE(sidomos ne dashuri)...se jane injorante..
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Po them dhe une nja dy tre pika.

Jam tejet mase shume i duruar. Kam nje karakter te fort dhe gjithmon i shkoje deri ne fund dickaje qe nise. Jam shume i shoqerueshem dhe i dashur. Urrej padrejtesit dhe nuk pranoj kur me preket nderi, nga nje dele e urte kthehem ne nje bishe. Sinqeritetin e plote e tregoje tek ato njerez qe kam vertet besim dhe me besojn. Di te fal dhe pranoj falje, nuk mbaj inate per gjera te imta apo nuk e njoh merzin. Emocionalisht jam i fort deri ne nje fare pike, kur ajo pike shkelet behem shume romantik :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Hmmm ...!!!
Une jam nje vajze e shoqerueshme,e thjeshte dhe shume e komunikueshme! Gjithsesi sikurse pohova keto karakteristika jam edhe shume e ftohte e menefregiste ne raport me gjerat dhe personat qe nuk me interesojne dhe nuk i imagjinoj dot prane vetes time! Nuk cenoj askend,perkundrazi jam mese e embel edhe perpiqem te adoptohem me cdo karakter individi,gjithsesi nese ndiej qe dicka nuk shkon mire nuk e lejoj aspak nje situate te tille ( Ne fund te fundit kush do te donte qe dikush te cenonte dinjitetin dhe karakterin e tij)! Jam e sinqerte ne raport shoqeror dhe jap shume nga vetja,kjo eshte arsyeja qe do te deshiroja te me kthehej ajo ndjesi ne menyre reciproke:)! E kam te veshtire te besoj verberisht tek nje person se jam paksa natyre skeptike ne raport me gjithcka! E kam te pamundur te fal tradhetine dhe genjeshtren e nje personi vertet te rendesishem ne jeten time gjithsesi jam ne gjendje te fal kur behet fjale per gjeste te vogla te motivuara mire :)!!!

Me pak fjale ( me shume nenkuptim) kjo jam une ...
 

juveforever

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 25, 2010
Postime
26
Pikët
0
Vendndodhja
itali
Përgjigje e: Karakteri juaj...

varet nga situat qe mund te ndodhem, por jam nje tip i qete ne pergjithesi sepse me pelqen qetsia ndonjehere. por dhe nevrik ne situata te vecanta. ne pergjithesi mbahem si person i qete, dhe alegrues-urra-
 

Meri

"Personne"
Anëtar
Sep 26, 2009
Postime
14,596
Pikët
113
Vendndodhja
Askund.
Përgjigje e: Karakteri juaj...

I formuar, por ende ne procesin e latimit :p
 

Rock'erka

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 20, 2010
Postime
95
Pikët
0
Vendndodhja
Kosovë/Gjilan
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Hmmm ç'të them....
E harshemee shuuuum, e durushme, serioze teper kur kerkohet :p, pse jo edhe e meqnur pak hahaha
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Karakteri juaj...

sdi jam cik me karakter te fort une .... keshtu me thon se sdi gjo :)
 

Marina

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 27, 2010
Postime
676
Pikët
0
Vendndodhja
N'prishtin
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Mu m`rrin sahati 12 nat dit :p ju mjafton kjo apo doni t`dini dhe te tjera :D
 

Elssa

Anëtar i ri
Anëtar
Jun 27, 2010
Postime
39
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Hmm hmm keq a mire do te flas shume shlire...

Nga njo botte tjeter erdha deri te ju, koptohet me ftesen nga (x)
ne botten tjeter ("forum") me quajne sweet_talente per nje kohe te gjate isha dhe jam ende super ylle..(mos te them Nr.1 se pak teper hehe)...
- me shoqerin jame shume e lire dhe foli shlire
- lazdrane pa kufi (ne kuptim pozitiv)
- mendjemadhe (mendojne se nuk jame)
- nervoze spo flas teper jame
- dhe shume serioze
- disa tash ne fund kan nise me thirrin "filozofe" :)

Padrejtesia ndoshta eshte ajo gjeja kryesore qe nuk e duroj,
dhe arrije deri ne ate pike ku humbi gjitheqka vetem te mbetem e pastert...

Erdha perkosishte ketu si nje musafire (forumi ku kam kaluar endrra te bukura per momentin eshte offline ) dhe ju dhash mundesine haptas ta dini cila jame,
Kam nje parandjene qe jemi 50-50 edhe pse nuk ju njohe asneherin me vjen sikur jemi takuar dikun me dissa ne " thojza " si do qofte ju uroje suksese ...dhe mos te harroje me shtuar per fund qe me ka befasuar pritja e juve .


FLM shume. ``kiss``
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Mu m`rrin sahati 12 nat dit :p ju mjafton kjo apo doni t`dini dhe te tjera :D
Me fal Marina po desha me dite nese e ndrysho me oren e veres apo te dimrit apo nuk e lu hic fare? :D
 

dbh

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 19, 2010
Postime
598
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Karagjoz me bindje! :D
 

komandanti

Anëtar i ri
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
41
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteri juaj...

I fort ne qdo qast e ne qdo kohe
 

Hello Kitty

❤☆҉‿★ Ŧђαήк ¥☺ů ★☆҉‿❤
Anëtar
Feb 8, 2011
Postime
15,256
Pikët
113
Përgjigje e: Karakteri juaj...

Right...
E para: me aq sa njoh veten jam shume e thjeshte,pershtatem mire me shume tipa,duroj goxha,nuk grricem.
Kur me merzit dikush KEQ, s'ka kthim.
-hihi- Ya ya, s'ka ardhur Zeti te t'i korrigjoj gabimet orthografike! Prit t'i bej une ato korrigjime, para se te hash ndonje dru te mira nga ai. Nga mua ke vetem Kisses. ``kiss``
 

Mistrece

...
Staff member
Anëtar
Aug 21, 2011
Postime
18,075
Pikët
113
Përgjigje e: Karakteri juaj...

...eshte shume i shemtuar. S'me pelqen, do e nderroj!
 

busavata

Moderator
Staff member
Anëtar
Aug 30, 2010
Postime
8,768
Pikët
113
Vendndodhja
Gjilan
Përgjigje e: Karakteri juaj...

-hihi- Ya ya, s'ka ardhur Zeti te t'i korrigjoj gabimet orthografike! Prit t'i bej une ato korrigjime, para se te hash ndonje dru te mira nga ai. Nga mua ke vetem Kisses. ``kiss``
Zeti nonaeviqit !!!!
 
Top