• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Karakteri ne base te muajt te lindjes!!!

Karakteristikat E Vajzave

Janar. Jane Shume Simpatike U Pelqejne Defrimet Dhe Dashuria,qendrojne Serioze,dine Te Mbajne Fjalen E Dashurise.

Shkurt. Jane Te Bukura,gjykojne Shume,zemermira,kane Dashuri Te Madhe Dhe Dine Te Jene Ne Pozite.

Mars. Jane Te Shkatheta,u Pelqejne Defrimet,duan Te Martohen Shpejt.

Prill. Kane Trup Te Shkurter,punetore Dhe Guximtare.

Maj. Jane Te Thjeshta Simpatike Te Ndergjeshme E Dashurojne Shume.

Qershor. Jane Te Mira Punetore Te Ndergjeshme Edhe Dashurojne Pa Mase.

Korrik. Jane Te Hijshme E Guximtare,me Sy Te Embel,te Mira E Te Sinqerta.

Gusht. Jane Te Bukura Me Sy Te Embel,genjehen Shpejt.

Shtator. Jane Te Dashura Te Bukura,u Pelqejne Defrimet,jane Mendjemedha.

Tetor. Jane Te Merzitshme,dhe Pelqejne Pa Mase Djemte.

Nentor. Kane Mendime Te Ngrohta,kane Sjellje Te Mira E Me Sjellje Jane Te Dyshuara.

Dhjetor. Jane Te Sjellshme Dhe Simpatike Por Shume Dinake.

Karakteristikat E Djemve


Janar. Djemte E Lindur Ne Kete Muaj Jane Te Dashur Te Pasur Ne Pjekuri Mendore Gjykore Marrin Politike E Dashurjne Shume.

Shkurt. Jane Te Dashur,vuajne Dobet Binden Lehte Jane Te Pjekur Dhe Dashurojne Shume.

Mars. Jane Te Vullnetshem E Te Rrembyer,u Pelqejne Qejfet,kane Fjale Te Bukura Por Nuk I Flasin E Nuk E Mbajne Fjalen,studiojne Shume Por Nuk Kane Llogjike.

Prill. Kane Karakter Brutal,rrembyes,u Kundershtojne Shokeve,s`bejne Shoqeri,jane Te Mbytur Ne Mendime Edhe Simpatizojne Shume Dashurine.

Maj. Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.

Qershor. Jane Inteligjent,pelqejne Vajzat Shume,jane Te Mallengjyer Megjithate Jane Besnike.

Korrik. Jane Kryelarte Trima,kane Ndjenja Fisnike,jane Te Sinqerte Shpirtbujare Me Sjellje Te Mira,zgjuarsia E Tyre Eshte E Rradhe,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura, U Pelqen Shume Te Rrine Me Vajza,jane Qeflinj.

Gusht. Jane Te Bukur,nevrik,zemerbujare Te Zgjuar E Te Shkathet,u Pelqejne Shume Makinat E Bukura Sidomos Vajzat.

Shtator. Jane Te Zgjuar,energjik,kane Simpati, Sjellje Te Mira,ledhatonjes,nuk Mbajne Zotime,kane Mendje Te Paster,jane Guximtare.

Tetor. Jane Te Zgjuar,u Pelqejne Defrimet,jane Simpatike Kane Sjellje Te Mira.

Nentor. Jane Shpatullgjere Me Kuptime Te Sinqerta,jane Te Shoqeruar Dhe Kuptojne Rregullin.

Dhjetor. Jane Qeflinj Merren Me Fiskulture Dhe Sport,u Pelqejne Gjerat E Tepruara,jane Dinak Por Te Qendrushem.
 

SmiLey

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 1, 2010
Postime
1,274
Pikët
0
Vendndodhja
Negli occhi suoi! ♥ ♥
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Shtator. Jane Te Dashura Te Bukura,u Pelqejne Defrimet,jane Mendjemedha.
Me kete te fundit ja fute kot se sjam fare...
 

4x4

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 14, 2009
Postime
675
Pikët
0
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Mars. Jane Te Vullnetshem E Te Rrembyer,u Pelqejne Qejfet,kane Fjale Te Bukura Por Nuk I Flasin E Nuk E Mbajne Fjalen,studiojne Shume Por Nuk Kane Llogjike.
tgjitha kot as i vullnetshem sjam asi rrembyer vetem qejfet me pelqejn as studiues sjam :p
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Shtator. Jane Te Dashura Te Bukura,u Pelqejne Defrimet,jane Mendjemedha.
keto te parat eeee po ket te fundit vallaj se pranoj ,jo per ti ber qejfin vetes po mendjemadhe nuk jam.mbase dukem ne pamje te par.po ne realitet jam shum popullore :)
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Shtator. Jane Te Dashura Te Bukura,u Pelqejne Defrimet,jane Mendjemedha.
keto te parat eeee po ket te fundit vallaj se pranoj ,jo per ti ber qejfin vetes po mendjemadhe nuk jam.mbase dukem ne pamje te par.po ne realitet jam shum popullore :)
Ndoshta per impaktin e pare e ka fjalen edhe ky horoskopi :p!
 

OnLy

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 10, 2009
Postime
155
Pikët
0
Vendndodhja
Aty Ku Tymi Ska Te Sosur
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Maj. Jane Te Gjalle E Te Zgjuar,zihen Shume Me Shoqerine E Pajtohen Shpejt.ne Cdo Situata Mendja U Pjell Plane Per Dashuri,jane Te Thjeshte E Te Bukur,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura.

Vec Ktu ``Te Bukur E Ka Dh1`` Se Sjom Hic Hihiihii :p:p
 

Just myself

Anëtar i ri
Anëtar
Sep 15, 2009
Postime
934
Pikët
0
Vendndodhja
Ne hapat e jetes ...
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Only po mos u shpreh ashtu edhe ti,duhet ta marresh si vleresim qe te paska bere disi qejfin :p!
 

AbbA

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 13, 2010
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
It doesn't matter :)
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Just myself loool ,gjithsesi e dhash mendimin tim :)
 

SubZ

A Legend Never Dies
Anëtar
Aug 8, 2010
Postime
739
Pikët
0
Vendndodhja
Underground
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Asnje e vertet ne muajin qe perfaqesoj une. Nuk shikoje asnje 1% nga ai reali, nuk po e nxjerr hic se e shikoje si dicka koti. Nuk jam as supersticioz ti besoj ketyre gjerave. :)
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Maj. Jane Te Thjeshta Simpatike Te Ndergjeshme E Dashurojne Shume.

e ka shkri krejt:p:p:p
 

Kryeplaku

Kryeplak
Anëtar
Feb 1, 2011
Postime
1,761
Pikët
0
Vendndodhja
Albania
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Qershor. Jane Inteligjent,pelqejne Vajzat Shume,jane Te Mallengjyer Megjithate Jane Besnike.

E thone pastaj qe une jam cun i keq :p


P.s Kot me pyt... Kush nga ju vajzat ka lindur ne Gusht...?: Jane Te Bukura Me Sy Te Embel,genjehen Shpejt.
 

unlovely

Anëtar i ri
Anëtar
Nov 11, 2009
Postime
483
Pikët
0
Vendndodhja
Lost in the air
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

hahahahahahaha rri se po fillojme e kerkojme ka djem te ketij muaji apo atij muaji:p:p:p
 

ElixXx

Nerazzuri
Anëtar
Mar 2, 2011
Postime
33
Pikët
0
Vendndodhja
Pas teje..!
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Korrik.- Jane Kryelarte Trima,kane Ndjenja Fisnike,jane Te Sinqerte Shpirtbujare Me Sjellje Te Mira,zgjuarsia E Tyre Eshte E Rradhe,u Pelqejne Shume Vajzat E Bukura, U Pelqen Shume Te Rrine Me Vajza,jane Qeflinj.
:p
 

Robbery

V.I.P
Anëtar
Dec 29, 2010
Postime
6,890
Pikët
113
Përgjigje e: Karakteristikat ne baze te muajit te lindjes ...

Edhe une Prill...S'me pelqeu fare pershkrimi..
Ne vlejme me shume se kaq!
 
Top