• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian e kënaqur që e frymëzon Lovaton

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kim Kardashian ndihet e gëzuar që është inspirim për aktoren adoleshente, Demi Lovato.


Aktorja Demi Lovato, ditë më parë ka treguar se inspirohet shumë nga e famshmja Kim Kardashian, sepse i pëlqen se si vishet ajo.

“Unë ndihem shumë mirë që ajo më ka zgjedhur mua si inspirim, për mënyrën se si vishem unë. Demi është në atë moshë që dëshiron t’i tregojë botës që ka stil të mirë të veshjes”, ka thënë Kardashian.

“Unë e di shumë mirë se çfarë rruge më është dashur të marrë, për të arritur deri këtu ku jam. Dhe nëse unë mundem ta ndihmoj një vajzë të re, që ajo të ndihet e sigurt në veten e saj, atëherë unë e bëjë pa asnjë problem”, thotë Kardashian.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top