• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian: E vështirë lidhja me sportist

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kim Kardashian mendon se është e vështirë të jetë në lidhje me një sportist, por ajo është e përkushtuar në vazhdimin e lidhjes me yllin e futbollit amerikan, Miles Austin.
Bukuroshja e cila së fundmi ka konfirmuar se ajo është duke u takuar me Miles Austin, ka thënë se ajo kurrë nuk do të ketë më lidhje me sportist, por tani është e vendosur që ta çojë në fund romancën e saj.

“Arsyeja se pse thashë se nuk dua të kem lidhje me sportistë është për shkak të sezoneve strikte dhe agjendës së ngjeshur që e bën lidhjen vërtet të vështirë kur jetoni ndaras. Kur e them këtë, nuk them është e pamundur që të funksionojë lidhja, por është e vështirë”, deklaroi Kardashian
 
Top