• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian: Jam po aq e madhe sa princesha Diana

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa


Personaliteti i njohur i shoqërisë amerikane, Kim Kardashian është mburrur që ka vëmendjen e paparazzëve, siç e ka pasur princesha e ndjerë Diana.
“Kur kemi shkuar në Paris, aty kanë qenë aq shumë adhurues dhe paparazzi,” ka thënë Kim, 29-vjeçare.
“Një djalosh tek hoteli Ritz tha që “asnjëherë nuk kam parë diçka kështu që prej princeshës Diana,” dhe unë kam reaguar duke e pyetur: “A e ke seriozisht?”.”
Ylli i reality TV ka bërë të ditur që është duke pushuar nga lidhjet e dashurisë për të pasur pak kohë për vete. Ylli i spektaklit “Keeping Up With the Kardashians’, e cila në kohën e fundit ka qenë në lidhje me futbollistin amerikan Miles Austin, ka vështirësi për të siguruar meshkuj në agjendën e saj të zënë.
29-vjeçarja tha për spektaklin zbavitës amerikan “Extra”: “Jam duke kaluar pak “Kim kohë”, kam vështirësi të kem lidhje dhe karrierë në të njëjtën kohë.”
 

SystemA

V.I.P
Anëtar
Sep 14, 2010
Postime
60,489
Pikët
113
Përgjigje e: Kardashian: Jam po aq e madhe sa princesha Diana

Sa nuk i simpatizoj keto lloj femrash....
 

WALCHIRIA

Best Of Me
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
4,199
Pikët
113
Përgjigje e: Kardashian: Jam po aq e madhe sa princesha Diana

Po mi shoqe po , bredh left and right ene tashi thu du kohe per veten , u te mort cici komet jarebi hahahaha
Aman sa vdesin me i bo reklam vetes ne kto .....
 
Top