• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian me të dashur të ri

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kim Kardashian ka konfirmuar se është në lidhje me lojtarin e futbollit amerikan, Miles Austin, por ka këmbëngulur se është duke i marrë gjërat ngadalë në lidhjen e saj.
Bukuroshja e cila është ndarë nga ish i dashuri Rieggie Bush më herët gjatë vitit, ka zbuluar se ajo dhe Miles Austin janë duke u kënaqur dhe duke e marrë shtruar lidhjen e tyre.

“Ai është në mes të sezonit të tij futbollistik dhe ai është i fokusuar, ndërsa unë po kënaqem dhe po i marr gjërat ngadalë. Agjenda ime është e ngjeshur”, theksoi Kardashian.
 
Top