• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian: Me vinte të qaja për humbjen e valixheve

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,090
Pikët
113

Kim Kardashian ka përjetuar një ditë katastrofale që e pa atë të ketë humbur valixhet para fluturimit në Los Angeles, madje ajo e kishte të pamundur të hynte në shtëpi.

“Gjithë këto udhëtime që shtyhen, ndryshimet klimatike dhe orët e hershme të mëngjesit më bëjnë të sëmurë…unë e urrej këtë ndjenjë. Kam nevojë për pushim nga aeroplanët. Pasi prita rreth një orë në pistë…ata më thanë se valixhet nuk janë aty dhe se ato janë humbur!!! Unë dua të qaj”, shkroi Kardashian në Twitter, duke shtuar se ajo kishte kaluar mirë me sensacionin e muzikës pop, Justin Bieber.
 
Top