• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian nuk humbet kohë josh një tjetër futbollist

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Pak ditë më parë deklaroi në një intervistë se vazhdon të jetë single, por mesa duket Kim Kardashian ka gënjyer.


Ajo ka një fiksim për lojtarët e futbollit dhe këtë e ka vërtetuar edhe me të dashurin e saj më të ri, Miles Austin. Pak muaj pas ndarjes nga ish futbollisti i New Orleans, Reggie Bush, brunia amerikane nuk humbet kohë.

“Ata u takuan në një restorant në Los Angeles, shkëmbyen numrat dhe u dëgjuan më pas”, thotë një burim për revistën “People”. Sipas të njëjtit burim, Kardashian mendon se Austin është një djalë i përshtatshëm për të, ndërsa futbollisti ende nuk po u beson syve që ka arritur të joshë një nga femrat me seksi të planetit.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top