• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kardashian 'përleshet' me ish-të dashurin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Kim Kardashian është dashur të ndalohej nga truprojet pas një zënke me ish-të dashurin Reggie Bush.
Incidenti ndodhi kur Bush filloi të flirtonte me bukuroshen në Los Angeles. Ylli sportiv amerikan e pyeti ish-të dashurën fillimisht për punë, por më pas i tha se dëshiron të jetë në lidhje me të. Që të dy u përfshinë në një diskutim të nxehtë me njëri-tjetrin, por nuk u sulmuan fizikisht, përkundër faktit se ishin të dehur.

Sipas TMZ, truprojet është dashur të vihen në veprim në mënyrë që ta largojnë Reggien nga Kim. Dyshja u ndanë në muajin mars, pas një lidhje trevjeçare, për shkak se Kardashian i bënte atij atëkohë presion për t’u martuar
 
Top