• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kastro nga “Mullaga” tek Agim Poshka

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
561
Pikët
28
Vendndodhja
Forum

Kantautori Klevis Bega (Kastro Zizo) duket se ka vendosur të jetojë në Kosovë. Pas pjesëmarrjes së tij në reality show-n “Shpia VIP”, ai vazhdon të jetojë, por edhe të punojë në Prishtinë.

Sapo ka lancuar këngën e tij të fundit, “Mullaga”, ndërkohë që e shohim në këtë foto me një bandë muzikore dhe këngëtarin nga Shkupi, Agim Poshka.

Ambienti të jep përshtypjen e realizimit të një klipi të ri, i cili këtë herë tregon se do të jetë një duet. Por, se përse bëhet fjalë konkretisht, do ta zbuloni në numrat në vijim të “Bluetooth”.


Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top