• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kastro Zizo me të dashurën në Tokio

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
562
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Kastro Zizo, duket se ka nisur një jetë të re shpirtërore, pak muaj pas divorcit të zhurmshëm
.

Ai ka krijuar një lidhje të re me një vajzë italiane, që s’është në botën e muzikës, pasi është me profesion arkeologe.

Pas dy muaj lidhjeje, e dashura i ofron një udhëtim në Tokio.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top