• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kastro Zizo realizon remiksin e hitit “Gjinkalla”

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Muajt e fundit kanë s Sjellë shumë hite ritmike që i shkojnë për shtati motit të nxehtë, pjesa më e madhe e të cilave kanë qenë bashkëpunime.


Shpesh kemi parë edhe bashkëpunime në mes të artistëve nga Kosova dhe atyre nga Shqipëria, dhe kjo po vazhdon edhe më tej.

Ditë më parë këngëtari nga Shqipëria, Kastro Zizo, lansoi edhe remiksin e këngës
“Gjinkalla”, kësaj here në bashkëpunim me këngëtarin nga Kosova, Blero. Këngës “Gjinkalla” i është bërë edhe videoklipi nga produksioni “Pulla” dhe së shpejti pritet të dominojë televizionet muzikore shqiptare.

Kastro në një intervistë për “KosovaPress” po ashtu ka zbuluar se ai është në përfundim të albumit të katërt, ku pritet të ketë edhe shumë bashkëpunime të tjera.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top