• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kate Moss: Vajza ime, si unë

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massaKate Moss ka zbuluar se vajza e saj Lila Grace është sikurse ajo në çdo aspekt, ndërsa e konsideron atë si vajzë të rritur.
Supermodelja insiston se vajza e saj tetëvjeçare me Jefferson Hack, është sikurse ajo, vishet si ajo dhe madje ka të njëjtin personalitet sikurse kur Kate ishte e re.

“Oh, është e tmerrshme, ajo është sikurse unë. Është e tmerrshme. Ajo është aq fantastike, por shpeshherë më duket se po e shoh veten në pasqyrë. Ajo është si unë në çdo aspekt”.

“Ajo është shumë e ndjeshme dhe shumë e rritur, ashtu sikurse që isha unë. Unë isha më e pjekur në moshën 10-vjeçare se sa që jam tani, ndoshta për shkak se u punësova në moshën 14-vjeçare”, theksoi Kate Moss.
 
Top