• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katherina pëson një incident në skenë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Katherine Heigl pëson një incident në skenë përpara dhjetëra mijëra fansave.


Në mbrëmjen gala në Las Vegas, për “Night Talent Awards”, Heigl, ndërsa po merrte cmimin si “Female Star of the Year”, iu shkëput një rrip i fustanit të mrekullueshëm që mbante veshur.

Megjithatë ajo me delikatesë arriti të mbante situatën nën kontroll dhe u duatrokit nga të pranishmit, të cilët shijuan “spotin e nxehtë” të bukuroshes Heigl.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top