• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katy Perry dëshiron ta puthë Natalie Portmanin

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka bërë të ditur se nëse do të puthte një vajzë, do të dëshironte që ajo të ishte Natalie Portman.
Këngëtarja, e cila u bë e njohur me hitin “I Kissed A Girl” (“Putha një vajzë”), joshet nga ylli i filmit “Closer” dhe mendon se do të ishte e jashtëzakonshme që të bashkojë buzët me të.

“Me herët dëshiroja ta puth Megan Foxin, por tash ajo është e martuar dhe nuk jam më e sigurt për këtë. Tash, ndoshta Natalie Portmanin- ajo është seksi dhe e mençur”, ka thënë Perry.
 
Top