• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katy Perry me model te cuditshem flokesh

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Katy Perry shfaqet ne publik me nje model flokesh, i cili mund te quhet me shume se ekstravagant.


Gjate momenteve kur ajo ka dale per te bere shopping, eshte fotografuar nga paparacet, te cilet me shume se sjelljen apo trupin e saj, kane fiksuar floket.

Skena te kujton pak a shume floket e Cameron Diaz ne filmin “Te gjithe te cmendur pas Merit”.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top