• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katy Perry refuzon të dehet

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Katy Perry ka thënë se ajo kurrë nuk do të shihet e dehur në diskotekë, për arsye se duhet të punojë shumë për të vazhduar karrierën e saj muzikore.
Këngëtarja thotë se ajo nuk ka kohë të dëfrehet pasi punon rregullisht nga 13 orë në studio. Perry mendon se është mirë që të ketë kujdes për imazhin, pasi industria muzikore, të cilën e quan ‘shfaqje vajzash’, mezi pret ta rrënojë atë.

“Ju duhet të nxehni b****, që të mos kapeni të dehur në diskoteka. Unë jam shumë e lidhur në albumin e dytë, oh Zot, sa herë i shihni njerëzit duke punuar në albume? Por, unë po punoj, si p.sh 13 orë në ditë, pesë apo gjashtë ditë në javë dhe po këndoj aq sa kam mundësi. Unë e di se ka nga ata që mezi presin të më shtyjnë poshtë shkallëve, sikurse nëpër shfaqje të vajzave”, u shpreh Perry.
 
Top