• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katy Perry shkëlqen në sfilatë

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Perry ka shkëlqyer në një sfilatë të organizuar nga Costume Institute, në muzeun e artit në New York, pasi që tërhoqi vëmendjen e opinionistëve me fustanin e saj të zi.


Në këtë sfilatë morën pjesë emra të njohur si Jennifer Lopez, Gwen Stefani, Sarah Jessica Parker, Kate Hudson dhe Gisele Bundchen, dhe të gjithë emrat e lartpërmendur dukeshin të përkryer në veshjet e tyre, por ishte Katy Perry ylli i mbrëmjes.

Ndjehem sikurse është dashur t’i prezantoja vajzat dhe të shkoj sa për ta kryer atë punë, pasi që secili shkoi për vete, kur dihet se të gjithë kanë spontanitetin dhe vetëbesimin personal.

Mendoj se shpeshherë në modë krijohet monotoni dhe për këtë arsye mendova të shkëlqej pak”, tha e buzëqeshur Perry.Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top