• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Katy Perry shkruan këngë për Brand

SEa

Anëtar i ri
Anëtar
Jan 15, 2010
Postime
1,516
Pikët
0
Vendndodhja
marina di massa
Njoftohet se Katy Perry është duke shkruar një këngë dashurie, një serenatë për burrin e saj të ardhshëm Russell Brand, para martesës së tyre që pritet të ndodhë gjatë këtij viti.
Krijuesja e hitit “I Kissed a Girl”, e cila është e fejuar me komikun britanik, planifikon ta mahnitë atë me një këngë romantike gjatë ceremonisë së tyre martesore.

“Katy ka shkruar një këngë dashurie për Russell. Ajo planifikon t’ia këndojë atij menjëherë pasi të shkëmbejnë betimet”, ka thënë një burim i afërt me këngëtaren
 
Top