• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Ke$ha joshet nga meshkujt e trashë

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,105
Pikët
113

Ke$ha thotë se ajo i pëlqen meshkujt e plotë. Këngëtarja e hitit “Blah Blah Blah”, e cila aktualisht është e vetmuar, thotë se ajo ka shije nën tradicionalen për meshkujt dhe nuk mund të mendojë të dalë me dikë që është mirë i rregulluar.

“Mashkulli im ideal do të ishte qesharak i trashë me mjekër. Më pëlqejnë meshkujt e shëndoshë. Më pëlqejnë meshkujt e vërtetë. Nuk më pëlqejnë meshkujt femëror të cilët nxihen. Nuk e kuptoj këtë. Më pëlqen që mashkulli të jetë qesharak. Russell Brand nuk është tipi im, por nëse ai do të kishte ndonjë mik të trashë, me mustaqe, kjo do të ishte e përkryer”, ka thënë këngëtarja.
 
Top