• Përshëndetje Vizitor!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

  Regjistrohu !

Ke preferoni me shume Tv Apo PC

Mu me pelqen me shume te rri ne?

 • Tv

  Votes: 3 23.1%
 • Pc

  Votes: 10 76.9%

 • Numri i votuesve
  13
 • Poll closed .

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Cilin keni me te preferuar Televizorin apo kompjuterin ( me net apo pa net)
 

Mr-Bledi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 16, 2010
Postime
16
Pikët
3
Vendndodhja
.bat
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

SwEeT AnGeL

ne fakt un tv shof ne dark von naj serial tek Fox Life edheeee... kur eshte portokallia!
 

Mandi

ஜ۩۞۩ஜ
Staff member
Anëtar
Feb 8, 2009
Postime
12,395
Pikët
113
Vendndodhja
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

Ne fakt ne Pc mund te gjesh gjithcka " tv per mua eshte jasht loje..
 

Dori

Anëtar i ri
Anëtar
Feb 16, 2009
Postime
433
Pikët
0
Vendndodhja
Tirane
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

Pc normal :) Mund te gjesh gjithcka :)
 

Linda

❤❤❤❤❤❤
Staff member
Anëtar
Apr 18, 2010
Postime
15,123
Pikët
113
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

Pc ,me eshte bere si droge :D

Tv, rrall e shikoj ,se nuk na lejne ne familje na vdiqen tere diten vetem lajme :p
 

Mikela

Anëtar i ri
Anëtar
Mar 4, 2009
Postime
333
Pikët
0
Vendndodhja
U.S.A
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

tv me shume pc pak
 

Ksanthi

Anëtar i ri
Anëtar
Apr 15, 2010
Postime
177
Pikët
0
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

pc me shume
 

PuffetiNa

V.I.P
Anëtar
Apr 28, 2010
Postime
14,102
Pikët
113
Përgjigje e: Ke preferoni me shume Tv Apo PC

tani per tani pc-ja se deri nje kohe kisha Tv
 
Top