• Përshëndetje Vizitor!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forum-Al.

    Regjistrohu !

Kejsi Tola diplomohet

Forum-Al

Aty ku shqiptarët mblidhen
Anëtar
Jan 5, 2010
Postime
560
Pikët
28
Vendndodhja
Forum
Një ndër momentet e saj më të bukura dhe më të rëndësishme Kejsi Tola ka dashur ta ndajë me të gjithë miqtë në “Facebook”, dhe së fundmi ka publikuar këtë foto, ku këngëtarja shfaqet me veshjen tradicionale të diplomimit.


Urime pafund nga të gjithë, ndërsa disa të tjerë i bëjnë vërejtje se edhe pse shfaqet me veshjen përkatëse të përfundimit të shkollës, Kejsi përsëri nuk i lë takat e larta.

Siç shihet qartë, për atë ditë të veçantë, Kejsi ka zgjedhur një palë këpucë të zeza me taka shumë të larta.
Forum-Al.com
Aty ku shqiptarët mblidhen!
 
Top